Абонатите от няколко части на Варна са без вода днес поради аварии, съобщават от ВиК-дружеството.
Прекъснато е водоподаването в части от кварталите "Младост" и "Възраждане", като очакванията са то да бъде възстановено до 16 часа.
Без вода до 16 часа са и абонатите по ул. "Цоньо Тодоров", както и в част от местност Лазур.
До 15 часа се очаква да бъде отстранена аварията, която остави без вода части от местност Ален мак и к.к. "Чайка " в района на х-л "Журналист".
Без вода днес са и абонати в Провадия. Поради авария от 10 до 12 часа е прекратено водоподаването по част от ул."Шипка"/над пожарната/, ул."П.Евтимий", ул."Скобелев", част от ул."3-ти февруари".

