Днес ще е облачно в Североизточна България с валежи от сняг и там снежната покривка ще се увеличава, към 5 часа беше между 20 и 25 см, само в Добрич 10 см. По Черноморието валежите ще са от дъжд и сняг. Ще духа слаб до умерен, на места по Черноморието временно силен североизточен вятър.
Дневните температури ще останат близки до сутрешните - от минус 4° до минус 1°, по Черноморието от 2 до 5, за Варна около 2°. Вълнението на морето 4 бала, бавно ще отслабва. Температура на морската вода 5°-6°.
За Варна атмосферно налягане 1023 хПа – по-високо от нормалното за месеца, слабо ще се колебае около тази стойност; относителна влажност на въздуха 94 %.
Слънцето във Варна изгрява в 07:02 часа и залязва в 17:44 часа . Продължителност на деня: 10 ч. и 42 мин. Фаза на Луната: два дни преди последна четвърт.
Най-ниската температура, измерена във Варна на тази дата, е била -9.7° от 1954 г., а най-високата 20.6° от 1955 година.