"Готов е пътят между Доброплодно и Добротич" - съобщи кметът на община Ветрино д-р Димитър Димитров. Пътят вече е изцяло обновен: с нов асфалт, с оформени банкети и канавки, с добре видима и прецизна хоризонтална и вертикална маркировка. Ремонтираният участък е с дължина 1264 метра, а средствата за реализацията на проекта – малко над 447 хил. евро, са осигурени от капиталовата програма на
Ветрино.
"Успешно приключи изпълнението и на още един важен инфраструктурен проект в Община Ветрино: Обновени са три улици в село Белоградец – „Христо Ботев“ (270 м), „Нарцис“ (125 м) и „Искър“ (160 м). Извършено е полагане на нова асфалтобетонова настилка и подмяна на бордюрите с бетонни. По ул. „Нарцис“ бяха изградени и нови тротоари, отделени от тревните площи с градински бордюри. Тротоарната настилка е изпълнена с вибропресовани бетонови плочи. Всичко е красиво и подредено, каквото искаме да е навсякъде около нас! " - заяви д-р Димитров.
20 май 2026, 18:21 Екип на Паралел 43

