За по-малко от сто дни България се сдоби с трима тото милионери. На 14-ти април Лили Митева от Исперих разбра, че държи в ръцете си печелившата комбинация и джакпотът от 5 457 471 лева в играта „6/49“ на висока скорост се насочи към банковата й сметка. Така тя стана 108-мия тото милионер и се нареди в списъка след двамата късметлии, спечелили милионите в два последователни тиража през януари.
Нейният пример се оказа заразителен за почитателя на онлайн залозите Недялко Иванов от София. На 23-ти април след участие на www.toto.bg, щастливият еколог добави към авоарите си джакпот от 1 597 676 лева, спечелен от играта “6 от 42”.
Лекото затишие в рамките на няколко седмици се оказа затишие пред финансова буря, предизвикана от късмета на Радослав Петев от Варна. Строителният инженер вече ще строи само собствените си мечти с джакпот от 4 193 762 лева, спечелен от играта “6 от 49”. Рекордни печалби до 1 000 000 лева са заложени и в моментните лотарийни игри.
В сряда на тържествено събитие проведено от тотализатора и с домакинството на голяма българска верига хипермаркети, десетки ловци на светкавични печалби опитаха късмета си. Това им даде правото да участват в жребий за бонус печалби и двама от тях грабнаха смарт часовник и последно поколение смартфон. На 15-ти юли жителите и гостите на София, отново ще имат възможност да провокират късмета си. В квартал Хаджи Димитър,на улица Макгахан 81, феновете на лотарийните игри ще могат да участват в томбола за спечелването лед телевизор и таблет, допълва “Vesti.bg”.
Снимка7 БГНЕС