Волейболистките от националния отбор на България записаха втора поредна победа в тазгодишната Лига на нациите за жени. Момичетата на Антонина Зетова пречупиха след петгеймова драма световния шампион Сърбия, който е с много подмладен и променен състав, и се наложиха с 3:2 (12:25, 25:19, 25:16, 10:25, 17:15) в третия си мач от турнира в Група 1 на комерсиалната надпревара, игран тази нощ пред близо 3300 зрители в зала "ТиДи Плейс Арена" в Отава (Канада), съобщи Sportal.bg.
Така българските "лъвици" вече имат 2 победи, 1 загуба и 6 точки във временното общо класиране на Лигата. България ще завърши първия турнир със среща с Нидерландия. Двубоят е тази вечер (8 юни) от 21,30 часа българско време.

