Част от квартал "Левски" ще остане без вода днес поради авария, съобщават от ВиК-Варна. Засегнати ще са абонатите в карето между улиците „Генерал Георги Попов", „Дубровник", „Железни врата", както и булевард „Васил Левски".
Водоподаването беше спряно тази сутрин в 8.00 часа и се очаква да бъде възстановено не по-рано от 14.00 часа, допълниха от дружеството.

