05 август 2025, 12:09 Екип на Паралел 43
За втори път в рамките на 2 години вчера рано сутринта е установена 44-годишна варненка, шофирала под въздействието на голямо количество алкохол – 1,81 промила в издишания въздух. До проверката, извършена от пътните полицаи, се стигнало, след като жената самокатастрофирала на панорамния път след Аксаково с личния си автомобил. Задържана е за срок до 24 часа и срещу нея е образувано бързо производство.

