От Македонското културно-просветно дружество „Гоце Делчев" във Варна отправиха покана към гражданите и гостите на Варна за участие в тържествената церемония и концерт по повод на 119-ата годишнина от гибелта на Гоце Делчев.
От дружеството в морската столица допълниха, че церемонията ще се проведе утре, 4 май, 2022 год. в Морската градина, пред паметника на Гоце Делчев, в 17:30 часа.

