Футболният Спартак (Варна), както и тенис академията към клуба изразиха своята съпричастност към съдбата на украинските бежанци. Дарени бяха учебни пособия – тетрадки и химикали на Центъра за съдействие на бежанците от Украйна - Варна.

Взето бе решение:

- да бъдат предоставени за безплатно ползването базите за децата на украинските бежанци;

- безплатното участие в тренировъчния процес по футбол и ползване на тенис кортовете за децата на украинските бежанци.

За връзка и предварителна заявка:

Координатор на Футболна Академия „Спартак” Варна - Мирослав Милошевич: +359899115104

Координатор на Тенис Академия „Спартак Варна” - Анастасия Калиниченко – Пенкова: +359 87 9583325

Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020

Този сайт е създаден в изпълнение на Административен договор № BG06RDNP001-19.126-0003-C01/18.02.2020 г. за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския земеделски фонд за развитие на селските райони, по проект „Закупуване на оборудване и техника за създаване на информационен портал“. Бенефициент по проекта е „Цинт медиа“ ЕООД.

Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от „Цинт медиа“ ЕООД и при никакви обстоятелства не може да се приема, че сайтът отразява официалното становище на Европейския съюз и Управляващия орган.