Първа контрола ще изиграе на турска земя отборът на Спартак Варна, съобщи darik.bg.

Проверката срещу Ротор Волгоград е днес с начален час 16:00 (15:00 българско време).

Мачът е на базата Екодизайн футбол център. Ротор Волгоград е трети в класирането на руската втора лига. Селекцията с треньор Сергей Попков е оценявана от специализираните платформи на близо 4.5 млн евро. Тя е съставена почти само от руски футболисти. Отборът се готви в Турция още от 16-и януари и вече изигра една контролна среща, в която победи Атирау (Казахстан) с 4:1.

За Спартак контролата с Ротор ще бъде втора от зимната подготовка.

Досега варненци играха само срещу Фратрия (1:0), а плануваната проверка срещу Дунав Русе миналата събота пропадна заради лошото време.

Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020

Този сайт е създаден в изпълнение на Административен договор № BG06RDNP001-19.126-0003-C01/18.02.2020 г. за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския земеделски фонд за развитие на селските райони, по проект „Закупуване на оборудване и техника за създаване на информационен портал“. Бенефициент по проекта е „Цинт медиа“ ЕООД.

Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от „Цинт медиа“ ЕООД и при никакви обстоятелства не може да се приема, че сайтът отразява официалното становище на Европейския съюз и Управляващия орган.