Нашата състезателка по борба Миглена Селишка се окичи със сребърен медал от европейското във Варшава. На финала в категория до 50 кг българката отстъпи с 2:7 на класната азерка Мария Стадник, който ликува с 8-ма титла в кариерата си.
Шампионката има зад гърба си още три олимпийски медала и две световни титли, съобщава БНР.

