Мобилен имунизационен кабинет ще бъде разположен на 14 и 15 август от 16.00 ч. до 20.30 ч. пред входа на Морската градина, до Слънчевия часовник., съобщиха от РЗИ - Варна и уточниха, че целта е провеждане на имунизационна кампания срещу COVID19.
От дирекция "Здравеопазване" в община Варна. уточняват, че продължават работа и 13 имунизационни пункта за поставяне на ваксини срещу Covid-19.
По данни на здравната инспекция пунктовете разполагат с всички видове ваксини, като за поставянето се изисква предварително записване.
Успоредно с това продължава и поставянето на ваксини от личните лекари.

