Жълт код заради високи температури е обявен за Област Варна в събота, 20 юли, обявиха от НИМХ-Варна. Максималните стойности във вътрешността на региона ще бъдат между 34 и 37°, а по крайбрежието – между 31 и 33°.

По Черноморието ще бъде предимно слънчево. В следобедните часове ще има временни увеличения на облачността, но ще е без валежи. Ще духа слаб до умерен североизточен вятър.

Температурата на морската вода ще е около 28-29°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Жълт код за горещо време е обявен за цялата страна.

Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020

Този сайт е създаден в изпълнение на Административен договор № BG06RDNP001-19.126-0003-C01/18.02.2020 г. за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския земеделски фонд за развитие на селските райони, по проект „Закупуване на оборудване и техника за създаване на информационен портал“. Бенефициент по проекта е „Цинт медиа“ ЕООД.

Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от „Цинт медиа“ ЕООД и при никакви обстоятелства не може да се приема, че сайтът отразява официалното становище на Европейския съюз и Управляващия орган.