Днес отново ще е слънчево и горещо, обявиха от НИМХ-Варна.

Следобед ще има временни увеличения на облачността, но валежи са малко вероятни.

Ще духа слаб до умерен вятър от север, следобед по крайбрежието от източна четвърт.

Максимални температури между 32° и 37°, по Черноморието от 28° до 33°, за Варна около 32°.

Вълнение на морето около 2 бала.

Температура на морската вода от 26° до 29°.

Изгрев на Слънцето за Варна в 6 часа и 23 минути, залез в 19 часа и 59минути. Продължителност на деня – 13 часа и 36 минути.

Във Варна най-високата температура на днешния ден /34.5°/е измерена през 2019 година, а най-ниската /11.2°/ през 1949 година.

Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020

Този сайт е създаден в изпълнение на Административен договор № BG06RDNP001-19.126-0003-C01/18.02.2020 г. за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския земеделски фонд за развитие на селските райони, по проект „Закупуване на оборудване и техника за създаване на информационен портал“. Бенефициент по проекта е „Цинт медиа“ ЕООД.

Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от „Цинт медиа“ ЕООД и при никакви обстоятелства не може да се приема, че сайтът отразява официалното становище на Европейския съюз и Управляващия орган.