Служебният премиер Стефан Янев обяви, че правителството предлага на президента Румен Радев да освободи председателя на ДАНС Димитър Георгиев.

Янев заяви, че Георгиев е вземал политически мотивирани решения.

На днешното заседание на служебния кабинет стана ясно, че са осигурени средства за добавка от 50 лева за всички пенсионерите за месец юни, съобщава БНР.

Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020

Този сайт е създаден в изпълнение на Административен договор № BG06RDNP001-19.126-0003-C01/18.02.2020 г. за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския земеделски фонд за развитие на селските райони, по проект „Закупуване на оборудване и техника за създаване на информационен портал“. Бенефициент по проекта е „Цинт медиа“ ЕООД.

Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от „Цинт медиа“ ЕООД и при никакви обстоятелства не може да се приема, че сайтът отразява официалното становище на Европейския съюз и Управляващия орган.