Тежък ноември се задава за пенсионерите у нас. Бонусът от 50 лв., който те получават към месечните си суми вече почти година заради коронакризата, може да секне. Това съобщи министърът на икономиката Асен Василев.
Причината е липса на актуализация на бюджета. Ако тя не се направи добавка от 50 лв. към пенсиите за ноември най-вероятно няма да има, каза Василев, съобщава „standartnews.com".

