Десетки жители на местността "Коджа тепе" край Варна се събраха в центъра на квартал Виница с български знамена и плакати срещу изсичането на гората заради изграждане на комплекс от еднофамилни къщи.
Протестиращите съобщиха,че имат официален отговор от Изпълнителната агенция по горите. В него се казва, че гората е защитна и затова сега търсят виновника за промяната в статута и очакват прокуратурата да се произнесе, съобщава Радио Варна.
Снимка: Радио Варна

