Министърът на здравеопазването Костадин Ангелов ще даде начало на работата на последно поколение компютърен томограф в УМБАЛ "Света Марина" във Варна, съобщават от Министерството на здравеопазването.
Посещението на министъра във варненското лечебното заведение е предвидено за днес - 23 февруари, съобщава Радио Варна.
С новата апаратура ще се разширят възможностите за диагностика на сърдечносъдовите и мозъчните заболявания, както и за изследване функцията на белия дроб.

