Юношите на СК“Локомотив-93″ успешно защититиха позициите си от зимния шампионат и завоюваха вицешампионска отборна титла в оспорвана надпревара между двадесет и четири клуба в Бургас . Държавен отборен шампионат по класическа борба за юноши до 20 г.
Състезателите от варненската школа по класическа борба бяха абсолютно концентрирани в схватките и всички успяха да достигнат до финалите. Шампиони в категориите си станаха: Денис ,Димитър и Атанас Иванов .Бронзови медали завоюваха:Кубрат, Виктор, Атанас Парушев и Стефан. Единствено Мартин допусна загуба в малкия финал и остана пети в категорията, но помогна за крайното отборно класиране, съобщава Радио Варна.

