Няколко района във Варна ще са без вода до полунощ, а причината е авария, съобщава Радио Варна, като се позовава на информация на ВиК - Варна.
Засегнати са абонатите в кв."Възраждане", кв."Младост", местност "Пчелина".
Смущения във водоснабдяването се очакват и в кв. "Левски" и Цветния квартал, уточниха от ВиК-дружеството.
Заради друга авария без вода до около 18.00 часа ще е района между бул. "В.Левски", бул. "Владислав Варненчик", ул. "Г. Пеячевич" и ул. "Девня".
Без вода са също живеещите в:
- местност Евксиноград - районът на улици 13-а и 14-а - до около 17 ч.
- местност Ракитника - до около 17 ч.
Промишлена зона на с. Тополи и Дървеното пристанище - без вода до около 17 ч.

