„С цвят на море“ е новата изложба акварел на Марина Борисова, която ще бъде открита на 4 април т.г. (петък) от 18:30 часа в Галерия „Графит“ във Варна.
„Имаме удоволствието да ви представим един художник, чието изкуство улавя ефирната красота и нежността на акварела. Марина Борисова е творец, който пресъздава света с изящни цветове, прозрачност и фини нюанси.
Със своята техника и усет към детайла, Марина създава картини, които предават не само образи, но и емоции. Темите в нейните произведения често включват пейзажи, портрети, натюрморти, а напоследък силно е застъпена морската тематика. Всяка творба разказва своя уникална история.
През годините Марина Борисова е участвала в множество изложби, спечелила е признание и е намерила своето място сред утвърдените майстори на акварела.
Днес имаме възможността да се потопим в нейния свят чрез тази изложба“ съобщават от Галерия „Графит“.
Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020

Този сайт е създаден в изпълнение на Административен договор № BG06RDNP001-19.126-0003-C01/18.02.2020 г. за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския земеделски фонд за развитие на селските райони, по проект „Закупуване на оборудване и техника за създаване на информационен портал“. Бенефициент по проекта е „Цинт медиа“ ЕООД.

Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от „Цинт медиа“ ЕООД и при никакви обстоятелства не може да се приема, че сайтът отразява официалното становище на Европейския съюз и Управляващия орган.