Венци и цветя по повод 136-ата годишнина от Съединението на България бяха поднесени пред паметната плоча на княз Александър Батенберг, на сградата на Държавния архив на пл. ”Независимост“ и на Паметника на загиналите в Сръбско-българската война във Варна.
Почит към родолюбивото дело отдадоха представители на държавната и местна власт, дипломати, народни представители, много граждани.
Поради ограниченията, наложени от епидемиологичната обстановка, по време на събитието бяха спазени всички изисквания на Министерството на здравеопазването
Снимки ПЛАМЕН ГУТИНОВ

