Двама лекоатлети от варненски клубове триумфираха със златни медали на провелия се в събота и неделя в София Национален шампионат под 18 години в зала. Общо 11 отличия заслужиха състезателите на водещите клубове в морската столица. 

Димитър Панделиев от "Супер Спорт" спечели два златни медала - на 400 и на 800 метра. Най-високото място на призовата стълбичка в бягането на 1500 м заслужи Мартин Атанасов от СКЛА "Евър". Втори в същата дисциплина финишира Руслан Янев от "Черно море Атлетик", който с време 4:16.82 остана със сребърния медал. Мартин Атанасов заслужи и сребро в бягането на 3000 метра. Трети в същата дистанция завърши Радослав Илиев от "Черно море Атлетик".

Общо 7 отличия завоюваха атлетите на "Супер спорт" от Националния шампионат. Две бронзови отличия заслужи Христина Койнова - на 400 и на 800 метра. Вероник Жекова спечели бронзов медал на 60 метра с препятствия.

Две сребърни отличия завоюваха щафетите на "Супер спорт". За отличието се пребориха момичетата на 4х200 м в състав Вероник Жекова, Христина Койнова, Виктория Чанкова, Виктория Станчева, както и момчетата на същата дистанция - в състав Симеон Иванов, Пламен Аршев, Павел Грозев, Димитър Панделиев.

Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020

Този сайт е създаден в изпълнение на Административен договор № BG06RDNP001-19.126-0003-C01/18.02.2020 г. за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програмата за развитие на селските райони за периода 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския земеделски фонд за развитие на селските райони, по проект „Закупуване на оборудване и техника за създаване на информационен портал“. Бенефициент по проекта е „Цинт медиа“ ЕООД.

Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от „Цинт медиа“ ЕООД и при никакви обстоятелства не може да се приема, че сайтът отразява официалното становище на Европейския съюз и Управляващия орган.