От 15 януари да 15 февруари в Галерия 8 може да бъде видяна изложбата „СЛЕД 20 ГОДИНИ“ живопис от Валентина Бъчварова, при спазване на всички противоепидемични изисквания. След самостоятелните изложби през 95, 96 и 97 година варненската художничка отново ни заинтригува със своите 9 платна. По думите на самата Валентина, те са своеобразен дневник на преживяното в днешните странни времена, дневник в който е отразено търсенето и материализирането на емоции със средствата на живописта.
Изложбата може да бъде видяна всеки ден от 14.00 до 19.00, съобщава собственикът на галерията Борис Стателов.

